Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

YAF Mimarlık ve Tasarım, genç ve dinamik ekibiyle beraber İstanbul’un merkezinde bulunan ofisinden dünyanın dört bir yanına proje tasarımı, proje yönetimi ve uygulaması alanlarında hizmet vermektedir.

 

Çalışma prensibimiz olabildiğince sade ve sonuç odaklıdır. Müşterilerimizin isteklerini dinleyip analiz ettikten sonra, mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine en uygun yaratıcı tasarımları hayata geçiriyoruz.

 

Tasarım ve uygulama denetimini bir bütün olarak gören YAF Mimarlıkve Tasarım, kentsel tasarımdan iç mekan tasarımına kadar her projeyi geniş yelpazede ele alıp titizlikle hayata geçirir.

 

Değişen çağ ve ihtiyaçları takip eden ve özgün projelere imza atıyoruz. Mekan ve projelerinize yeni nesil dokunuşlar için sizleri bekliyoruz...

 

Hizmetlerimiz

YAF olarak mimarlık, iç mimarlık ve kentsel ölçekteki tüm projeleri hassasiyetle analiz eder, zamanı en iyi şekilde kullanır ve proje teslimine kadar olan tüm süreci planlar ve yönetiriz. Amacımız, başladığımız projeleri mekan analizi ve eskiz aşaması ile paylaşmaktır. Adım adım müşterilerimizle birlikte hayal ettikleri yerleri gerçeğe dönüştürüyoruz. Edindiğimiz eğitim ve disiplinle birlikte hizmet verdiğimiz alanları şu şekilde tanımlayabiliriz.


Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri
İç Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri
Mimari ve İç Mimari Danışmanlık Hizmetleri
Proje Yönetimi ve Danışmanlık
Uygulama Kontrolü ve Yönetimi
Mekanik, Elektrik, İnşaat Mühendisliği ve Peyzaj Proje-Uygulama Koordinasyonunun Sağlanması

Necmettin Emin Türk

Necmettin Emin Türk

Mimar / Kurucu Ortak
Muratcan Fersan

Muratcan Fersan

Mimar / Kurucu Ortak
İlayda Tursun

İlayda Tursun

Mimar
Alara Süren

Alara Süren

İç Mimar
İlhan Balık

İlhan Balık

Tekniker

Kariyer

Her zaman ekibimize katılmak isteyen öncü ve multidisipliner insanlar arıyoruz.

Ekibimize Katılın