Endüstriyel tasarım, bir ürünün bütününün ya da bir kısmının çizgi, şekil, renk, biçim, doku, malzemenin esnekliği veya süslemesi gibi insan duyuları ile algılanabilen çeşitli unsur veya özelliklerin oluşturduğu görünümdür.Bütün özellikleri ve kullanım şartları aynı olan, aynı verimde ve kalitede görülen iki ürün arasında müşterinin tercih yapmasını sağlayacak etken olarak karşımıza çıkar.                                                                                 Aydınlatma,  mobilya, ve benzeri gibi tasarımlardır.

Mobilya Tasarım

Mobilya Tasarımı, tasarlanacak olan ürünün , mobilyanın standart ölçüleri dışında istenilen ölçüye ve şekline göre tasarlanır. Bunun diğer bir adı da özel üretim dir.  Standartlar dışında istenilen ölçü ve şekide yapılmaktadır.

Aydınlatma Tasarım

Aydınlatma Tasarım, istenilen bir aydınlatmanın modeli, şeklini, ölçüsünü istenilene göre tasarlamaktır. Müşterilerimiz özel ürün isteme talebinde bulunduğunda isteklerine göre spotlıghts, wall lıght , floor lamp ve benzeri aydınlatmalar yeniden tasarlanır.