Bir projedeki tüm katılımcı ve unsurlar arasındaki bağlantı, eşzamanlılık ve koordineli çalışmanın sağlanmasıdır. İşin öngörülen bütçe dahilinde, tam zamanında ve teknik kaliteden ödün vermeden tamamlanması için tüm sürecin titizlikle yönetilmesini sağlar. YAF Mimarlık, donanım ve deneyimlerini kullanarak sorunlalra pratik, yaratıcı, akılcı, teknik ve ekonomik çözümler üretir. Sürecin tüm aşamalarında ve işverenin onayı doğrultusunda, sistematik bir şekilde, şantiye kurulumundan, satın almaya, mühendislik ve mimarlık çözümleri ışığında, inşaat sona erene dek, gerekli tüm aşamaları yöneterek danışmanlık görevini yerine getirir. Danışmanlık faaliyetlerimizi uzman danışman kadromuz ile sürdürmekteyiz. Danışman kadromuz; çeşitli sektörlerde deneyimli uzmanlarımızdan oluşmaktadır. Projelerinizin yönetimine destek olmak amacıyla zayıf olduğunuz alanları güçlendirmek için yanınızdayız.

Anahtar Teslim

Anahtar teslim proje, adından da anlaşılacağı üzere, inşa edilen konut ya da binaya dair tüm masraf ve işlerin eksiksiz olarak tamamlanarak alıcıya teslim edilmesidir. Her türlü inşaat projesi, projesel ve idari onay süreçleri sonrasında, teknik şartname ve yapım metodlarına uyularak, işveren onayı ile hazırlanan malzeme listeleri doğrultusunda, alanında uzman teknik kadro ve uygulama ekiplerimiz ile planlanan süreçlerde hayata geçirilmektedir.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik anlayışımız, verimliliğe odaklı, riskleri önceden tespit ederek önleyici yaklaşımlar geliştiren proaktif bir anlayıştır. İş yapış biçimimiz, tüm kaynaklarımıza bakış açımız bu odaktan hareketle şekilleniyor. Kaynaklarımızı daha verimli kullanmak bir yandan sorumlu işletmeciliğin bir gereğiyken diğer yandan da sorumlu vatandaşlık görevimizdir. YAF MİMARLIK olarak ülkemize yaptığımız yatırımlarla, yeni sektörlerin gelişmesi için attığımız adımlarla ve küresel markalarımızla sosyal sorumluluğun en önemli bileşenlerinden olan ekonomik kalkınmada ülkenin itici güçlerinden biri olmaya devam ediyoruz.